Dom rekolekcyjny EMAUS
w Koniakowie

Razem jako zespół - rekolekcje rodzinne z p. Grabowskimi

27 - 29 Maj

Rekolekcje prowadzi Magdalena i Wiesław Grabowscy

Podczas Rekolekcji będziemy realizować program “Razem jaki zespół”. Zastanowimy się nad koncepcją małżeństwa jako zespołu, nad przeszkodami jakie mamy w stawaniu się dobrym zespołem, nad konfliktami i radzeniem sobie z nimi, nad Bożym planem dla naszego zespołu, rolami jakie mamy w Bożym planie do “odegrania” oraz nad sposobami wzmacniania naszego małżeńskiego zespołu. Pomiędzy spotkaniami wykładowymi odbywać się będą nie stresujące (to uwaga szczególnie dla mężczyzn! :-)spotkania w grupkach dzielenia. Będzie czas na wspólna modlitwę, ale też na wypoczynek i trochę przyjemności. Zachęcamy do przywiezienia własnoręcznie upieczonych ciast! Do zobaczenia! Magda i Wiesław Grabowscy.
Uwaga!!! Zdarzają się problemy techniczne z zapisami. W przypadku problemów z zapisem przez formularz proszę o kontakt telefoniczny z Domem 668781764

Kontakt / Zgłoszenia:

Zapisy przyjmuje:

Dom Rekolekcyjny Emaus

Adres:

43-474 Koniaków 290

Telefon:

+48 668781764

Dorośli:
220 zł x
Młodzież od 13 lat:
170 zł x
Dzieci od 7 do 12 lat:
140 zł x
Dzieci od 3 do 6 lat:
80 zł x
Dzieci do 2 lat:
50 zł x
Razem:
0 zł

Cena orientacyjna. O całkowitych kosztach zostaną Państwo poinformowani po weryfikacji zgłoszenia.

Zapisz się na rekolekcje:

Akceptuję regulamin

Regulamin:

  1. Prosimy o uszanowanie rekolekcyjnego charakteru miejsca i godne zachowanie w domu.
  2. Obowiązuje zmienne obuwie. Prosimy zakładać je zaraz w przedsionku.
  3. Prosimy nie przywozić śpiworów, gwarantujemy pościel.
  4. W "Emaus" nie pali się papierosów ani nie spożywa napojów alkoholowych.
  5. Nie wolno używać w pokojach grzałek i czajników bezprzewodowych, na jadalni są do dyspozycji: warnik na wrzątek, czajnik, mikrofalówka i chłodziarka.
  6. Grupy same obsługują jadalnię, dbają o czystość i porządek pokojów oraz toalet.
  7. Na rekolekcjach dla rodzin: dzieci do 3 roku życia nie podlegają opiece diakonii wychowawczej.
  8. Na rekolekcjach dla narzeczonych i osób indywidualnych oczekujemy akceptacji "niekoedukacyjnego" zakwaterowania wspólnie z innymi osobami w tym samym pokoju.
  9. Organizatorzy/odpowiedzialni: do tygodnia przed przyjazdem grupy proszeni są o kontakt z Emaus oraz podanie dokładnej liczby uczestników.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Dom Rekolekcyjny Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, siedziba: 43-474 , Koniaków 290.