Dom rekolekcyjny EMAUS
w Koniakowie

Rekolekcje dla kobiet - "Kobieta warta królestwa"

19 - 21 Kwiecień

Rekolekcje prowadzi Magdalena Grabowska

Zapraszamy Panie na rekolekcje pt "Kobieta warta królestwa". Będzie to spotkanie z Księgą Rut. Przejdziemy razem przez treść całej księgi splatając wątek dotyczący toczących się wydarzeń i historii życia bohaterów i wątek odnoszący się do realizacji Bożego planu zbawienia. Na tym tle wejrzymy też we własne serca, popatrzymy na siebie i swoje życie. Będzie to czas pogłębiania naszej relacji z Panem Bogiem, znajomości Pisma Świętego  oraz refleksji nad sobą - wszystko oczywiście w cudownej atmosferze kobiecej bliskości, modlitwy, rozmów i spacerów.
Jak zawsze zachęcamy uczestniczki do przywiezienia własnej Biblii (będziemy pracowały na tekście), otwartych serc, pysznych ciast  i gotowości przeżycia nowych przygód.  I prosimy o modlitwę w intencji tego wydarzenia.

Koszty za weekend:
Dorośli 260zł

 

 

Kontakt / Zgłoszenia:

Zapisy przyjmuje:

Dom Rekolekcyjny Emaus

Adres:

43-474 Koniaków 290

Telefon:

+48 668781764

Zapisz się na rekolekcje:

Akceptuję regulamin

Regulamin:

  1. Prosimy o uszanowanie rekolekcyjnego charakteru miejsca i godne zachowanie w domu.
  2. Obowiązuje zmienne obuwie. Prosimy zakładać je zaraz w przedsionku.
  3. Prosimy nie przywozić śpiworów, gwarantujemy pościel.
  4. W "Emaus" nie pali się papierosów ani nie spożywa napojów alkoholowych.
  5. Nie wolno używać w pokojach grzałek i czajników bezprzewodowych, na jadalni są do dyspozycji: warnik na wrzątek, czajnik, mikrofalówka i chłodziarka.
  6. Grupy same obsługują jadalnię, dbają o czystość i porządek pokojów oraz toalet.
  7. Na rekolekcjach dla rodzin: dzieci do 3 roku życia nie podlegają opiece diakonii wychowawczej.
  8. Na rekolekcjach dla narzeczonych i osób indywidualnych oczekujemy akceptacji "niekoedukacyjnego" zakwaterowania wspólnie z innymi osobami w tym samym pokoju.
  9. Organizatorzy/odpowiedzialni: do tygodnia przed przyjazdem grupy proszeni są o kontakt z Emaus oraz podanie dokładnej liczby uczestników.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Dom Rekolekcyjny Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, siedziba: 43-474 , Koniaków 290.