Dom rekolekcyjny EMAUS
w Koniakowie

Poznaj swoją płodność - warsztaty metod NPR

5 - 7 Listopad

Rekolekcje prowadzi Diakonia Życia Archidiecezji Katowickiej nauczyciele metody angielskiej i Rotzera

Serdecznie zapraszamy narzeczonych, małżonków oraz wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w weekendowym kursie metody rozpoznawania płodności wg. metody prof. J. Rotzera. Warsztaty prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli metody prof. J. Rotzera, doradców rodzinnych, a przede wszystkim szczęśliwych małżonków, którzy w codziennym życiu wykorzystują zdobytą wiedzę z dziedziny płodności. Na szkoleniu zdobędziecie najnowszą wiedzę, umiejętności oraz nabierzecie pewności w posługiwania się naturalnymi metodami rozpoznawania płodności. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 511642508 p. Beata Pielorz. W przypadku narzeczonych po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymują odpowiednie zaświadczenie w ramach przedmałżeńskich wizyt w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji na  https://przednamimalzenstwo.pl/przed-nami-malenstwo/kurs/?id=28762

Kontakt / Zgłoszenia:

Zapisy przyjmuje:

Beata Pielorz

Telefon:

511642508

Dorośli:
220 zł x
Młodzież od 13 lat:
150 zł x
Dzieci od 7 do 12 lat:
120 zł x
Dzieci od 3 do 6 lat:
80 zł x
Dzieci do 2 lat:
50 zł x
Razem:
0 zł

Cena orientacyjna. O całkowitych kosztach zostaną Państwo poinformowani po weryfikacji zgłoszenia.

Zapisz się na rekolekcje:

Akceptuję regulamin

Regulamin:

  1. Prosimy o uszanowanie rekolekcyjnego charakteru miejsca i godne zachowanie w domu.
  2. Obowiązuje zmienne obuwie. Prosimy zakładać je zaraz w przedsionku.
  3. Prosimy nie przywozić śpiworów, gwarantujemy pościel.
  4. W "Emaus" nie pali się papierosów ani nie spożywa napojów alkoholowych.
  5. Nie wolno używać w pokojach grzałek i czajników bezprzewodowych, na jadalni są do dyspozycji: warnik na wrzątek, czajnik, mikrofalówka i chłodziarka.
  6. Grupy same obsługują jadalnię, dbają o czystość i porządek pokojów oraz toalet.
  7. Na rekolekcjach dla rodzin: dzieci do 3 roku życia nie podlegają opiece diakonii wychowawczej.
  8. Na rekolekcjach dla narzeczonych i osób indywidualnych oczekujemy akceptacji "niekoedukacyjnego" zakwaterowania wspólnie z innymi osobami w tym samym pokoju.
  9. Organizatorzy/odpowiedzialni: do tygodnia przed przyjazdem grupy proszeni są o kontakt z Emaus oraz podanie dokładnej liczby uczestników.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Dom Rekolekcyjny Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, siedziba: 43-474 , Koniaków 290.