Dom rekolekcyjny EMAUS
w Koniakowie

Przed Nami Małżeństwo - kurs dla narzeczonych

4 - 6 Listopad

Rekolekcje prowadzi Zapisy na stronie: http://przednamimalzenstwo.pl/

"Małżeństwo bowiem nie jest wynikiem jakiegoś przypadku lub owocem ewolucji ślepych sił przyrody: Bóg-Stwórca ustanowił je mądrze i opatrznościowo, aby urzeczywistnić w ludziach swój plan miłości." (Encyklika Humanae Vitae)
Kurs prowadzony jest metodą konferencyjno - warsztatową. 
Przez trzy dni (piątek, sobotę i niedzielę) będziemy razem z Wami (narzeczonymi) pochylać się nad tematami dotyczącymi małżeństwa i rodziny.
Konferencje przeplatane są ćwiczeniami, w czasie których będziecie wzajemnie dyskutować i poznawać się bliżej. Jesteśmy przekonani, że czas intensywnie wspólnie spędzony nie zaliczycie do czasu straconego. Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 18tej kolacją i kończy w niedzielę obiadem. Koszt kursu to 540zł od pary ( w tym zakwaterowanie, wyżywienie i materiały szkoleniowe)
Zapisy przez stronę:
https://przednamimalzenstwo.pl/przed-nami-malzenstwo/kurs/?id=29170

Kontakt / Zgłoszenia:

Zapisy przyjmuje:

Zapisy na stronie: http://przednamimalzenstwo.pl/

Dorośli:
300 zł x
Młodzież od 13 do 17 lat:
260 zł x
Dzieci od 8 do 12 lat:
200 zł x
Dzieci od 4 do 7 lat:
150 zł x
Dzieci do 3 lat:
60 zł x
Razem:
0 zł

Cena orientacyjna. O całkowitych kosztach zostaną Państwo poinformowani po weryfikacji zgłoszenia.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Dom Rekolekcyjny Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, siedziba: 43-474 , Koniaków 290.