Dom rekolekcyjny EMAUS
w Koniakowie

Nie potrzebują lekarza zdrowi - spotkanie kręgu,

15 - 19 Czerwiec

Rekolekcje prowadzi Barbara i Ryszard Czernik

Serdecznie zapraszamy na ostatnią już część cyklu rekolekcji "W blasku ikony". Tym razem chcemy pochylić się nad ikoną "Miłosierny Samarytanin" i omówić temat spotkania kręgu. Rekolekcje poprowadzi była para diecezjalna Domowego Kościoła Barbara i Ryszard Czernik.
Zapisy przez stronę: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd00sbcgZlInoqlCr8So1-uAclA2AyT8oKbEj8bwVu3N3qXnQ/viewform?usp=pp_url

Kontakt / Zgłoszenia:

Zapisy przyjmuje:

Barbara i Ryszard Czernik

Telefon:

608 188 203

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Dom Rekolekcyjny Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, siedziba: 43-474 , Koniaków 290.